• Nowy TecDoc WEB CATALOG 2.5

    TecDoc CATALOG zawiera oryginalne dane ponad 670 producentów części zamiennych. Baza katalogu obejmuje ponad 120 tys. pojazdów, ponad 6 mln artykułów z opisami tech., zdjęciami, rysunkami, schematami graficznymi, instrukcjami montażu, zastosowaniem w pojazdach.

TecDoc w wersji WebCar Pro

TecDoc WEB
Wyszukiwanie WEB
Screen

PROMOCJA!

Nowy produkt w naszej ofercie - katalog TecDoc w wersji WebCar Pro.

Zakres danych:

1. Pełny katalog części zamiennych TecDoc
2. Identyfikacja pojazdu za pomoca VIN Filter
3. Graficzna identyfikacja części
4. Plany przeglądów
5. Dane naprawcze i regulacyjne
6. Standardowe czasy napraw
7. Informacje o kołach i oponach

8. Akcje serwisowe producentów pojazdów
9. Instrukcje naprawcze
10. Biuletyn serwisowy
11. Interaktywne diagramy dla ABS, AC, i silnika
12. Schematy połączeń
13. Lokalizacja komponetów w komorze silnika
14. Dane diagnostyczne

15. Bezpieczniki i przekaźniki.

 Zamów już teraz licencję roczną w cenie 1 299 zł netto

 Oferta ważna do 31.01.2018r.

TecDoc Web oferowane przez TecAlliance dostarcza zawsze aktualnych i szczegółowych danych do identyfikacji części w standaryzowanym formacie danych. Została utworzona platforma TecDoc Web + CAR Pro, która gromadzi wszystkie istotne dla podmiotów działających na samochodowym rynku części zamiennych i łączy je ze sobą.

Katalog umożliwia kompleksową identyfikację pojazdów i prawidłowy wybór odpowiednich części zamiennych do danego samochodu. Dodatkowe komfortowe funkcje, jak np. Identyfikacja po numerze VIN i wyszukiwanie graficzne, stanowią jego dopełnienie.

Dodatkowe dane dotyczące napraw i serwisowania sprawiają, że TecDoc Web to efektywne narzędzie warsztatowe. Połączenie TecWeb i CAR Pro pozwala na kalkulowanie przyszłych prac z wykorzystaniem odpowiednich części, a następnie wykonanie skutecznej naprawy. Informacje dotyczące napraw i konserwacji z CAR Pro obejmują całą bazę informacji o samochodach z katalogu TecDoc oraz dodatkowe informacje techniczne dotyczące samochodów osobowych i ciężarowych do 7,5 t.

Więcej informacji pod numerem telefonu 94 348 80 15.